بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران

بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران

یکی از دغدغه هایی که مادران باردار در زمان بارداری خود با آن درگیر هستند پیدا کردن بهترین سونوگرافی در تهران است تا بتوانند برای انجام سونوگرافی های پیش از بارداری، حین و بعد از زایمان مراجعه کنند.

از مهمترین سونوگرافی هایی دوران بارداری می توان به سونوگرافی بارداری سلامت جنین، سونوگرافی غربالگری دوران بارداری، سونوگرافی کالر داپلر و … اشاره کرد.

در این نوشتار قصد داریم برای رفاه حال ماردران بارداری که در شرق تهران زندگی می کنند مختصری از ویژگی های بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران را در اختیارشان قرار دهیم.

بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران

بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران

ویژگی های بهترین مرکز سونوگرافی

بهترین مرکز سونوگرافی در شرق تهران باید خدمات خود را به بهترین شکل به مادران باردار ارائه کند و جنبه های مختلفی از نیازهای مادران را در نظر بگیرد. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:پ

دسترسی آسان به مرکز سونوگرافی

یکی از مهمترین ویژگی های سونوگرافی خوب در شرق تهران، دسترسی مراجعه کنندگان به راه های مختلف ارتباطی با مرکز است. این ویژگی بخصوص در تهران یکی از پر اهمیت ترین مسائلی است که باید در شهرهای بزرگ بیشتر به آن توجه کرد.

بیشتر بخوانید
آمادگی قبل از سونوگرافی nt

برخی از مراجعین به مرکز سونوگرافی عموما از آن دست از افرادی هستند که بعد از مراجعه به پزشک زنان برای انجام تست ها و آزمایش های مختلف به مرکز سونوگرافی مراجعه می کنند.

گاهی اوقات نیز بعضی از مراکز خاص نیز توسط متخصص زنان و زایمان معرفی می شوند و مراجعین را به رفتن به این مراکز ترغیب می کنند که در برخی از موارد مشاهده شده است که این متخصصین کیفیت را که مهمترین ملاک انتخاب بهترین مرکز سونوگرافی است در نظر نمی گیرند.

تجربه بالا و سابقه درخشان

مراجعین باید دقت داشته باشند که تجربه بالا و ساقه درخشان مراکز سونوگرافی بسیار اهمیت دارد. مراکز با سابقه معمولا دارای پزشکان با سابقه و مجرب هستند که مسائل جزئی را با علم و دقت بالایی بررسی می کنند.

در تست ها و سونوگرافی های غربالگری که بر روی جنین انجام می شود، همانطور که از اسم آن پیداست جزئیات کوچک بررسی می شود و احتمال خطا وجود دارد. پزشک باید با مشاهدات، تجربیات و علم و دانش خود نتیجه را به مادر اعلام کند.

بنابراین قبل از انتخاب مرکز سونوگرافی می توانید از نظرات مردم استفاده کنید و آن مرکز را مورد بررسی قرار دهید و در مورد پزشک و سابقه آن مرکز تحقیقات لازم را انجام دهید.

مرکز تصویربرداری پزشکی نماطب با سابقه طولانی و درخشان و با در اختیارداشتن پزشکان مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات تصویربرداری و سونوگرافی می باشد.

مرکز تصویربرداری پزشکی نماطب جز یکی از مراکزی است که توانسته با دستگاه های پیشرفته خود افرادی بسیاری را به خود جذب کند و طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است . کسانی که تمایل دارند این تست را انجام دهند می توانند با شماره هایی که داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمایند. همچنین می توانید از صفحه اینستاگرام مرکز تصویربرداری پزشکی نماطب دیدن کنید.

دقت در انجام معاینات و تفسیر دقیق نتایج تست ها

شاید یکی از مهمترین عواملی که یک مرکز را نسبت به مراکز دیگر برتر می کند، دقت در تصویربرداری و تفسیر دقیق نتایج تصویربرداری است. عواملی که در نتایج سونوگرافی و رادیولوژی تاثیر می گذارند به شرح زیر هستند:

  • سابقه پزشک در انجام تست ها و سونوگرافی تشخیص بارداری
  • مهارت و تخصص پزشک و کسب دانش به روز پزشکی
  • به روز بودن دستگاه ها و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
  • استفاده از پرسنل حرفه ای و آشنا به امور
بیشتر بخوانید
کاربرد های رادیولوژی

انجام کلیه امور سونوگرافی در یک مرکز

انجام کلیه امور سونوگرافی و تست های مربوط به جنین و مادر در یک مرکز مزیت محسوب می شود.

در این صورت نیاز نیست مادران باردار به مراکز مختلف مراجعه کنند و با مراجعه به یک مرکز و تحت نظر یک پزشک، آزمایش های لازم را پیش از بارداری، حین و بعد از زایمان انجام دهند.

حضور دستیار خانم

به جهت رفاه و راحتی مادران، بهتر است مراکز سونوگرافی از دستیاران خانم استفاده کنند تا مادران باردار آسایش بیشتری برای انجام تست ها داشته باشند.

در صورتی که از وجود دستیار خانم در مرکز سونوگرافی انتخابی خود شک دارید می توانید با با مرکز تماس گرفته و تحقیقات لازم را انجام دهید.

ویژگی های بهترین مرکز سونوگرافی

ویژگی های بهترین مرکز سونوگرافی

امکان رزرو نوبت و عدم معطلی مراجعه کننده

یکی دیگر از مهمترین عواملی که در انتخاب بهترین مرکز سونوگرافی تاثیر دارد، امکان رزرو نوبت توسط مادران بارداری و عدم معطلی مادران در هنگان مارجعه به کلینیک است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان از راه های مختلف این کار را انجام داد.

بیشتر بخوانید: مهم ترین سونوگرافی های دوران بارداری ، هر آنچه باید در مورد سونوگرافی بارداری بدانید!

محیط مرکز

یکی از معیارهایی که مادران باردار برای انتخاب مراکز سونوگرافی در نظر گرفته می شود این است که محیطی که برای انجام تست ها و سونوگرافی بارداری انتخاب می کنند از نظر بهداشتی و تهویه مطبوع در شرایط خوبی باشد و همچنین محیط شادی داشته باشند.

تحت پوشش بودن بیمه ها برای انجام سونوگرافی

معمولا انجام سونوگرافی های بارداری به دلیل اینکه بارها باید انجام شود و مبلغ انجام این سونوگرافی ها بالا می باشد، همچنین با توجه به اینکه انجام این تست ها و سونوگرافی ها لازم و ضروری است، یکی از فاکتورهایی که برای بعضی از خانواده ها اهمیت دارد، این است که مراکزی که انتخاب می کنند تحت پوشش بیمه باشد.

بیشتر بخوانید
عملکرد دستگاه سی تی اسکن

راه های دسترسی به مرکز تصویربرداری پزشکی نماطب

شماره تلفن: 77508771-77501297

آدرس: ایران، تهران، خیابان سپاه، بین پل چوبی و میدان سپاه، شماره 116

صفحه اینستاگرام:https://www.instagram.com/nama__teb/

پاسخ

هجده − 10 =

Call Now Button